Sweden / SEK >
JK003-S | Högtalarstativ Golv
From 3 500 kr
Högtalarstativ i minimalistisk design
JK003-S | Högtalarstativ Golv är inspirerad av vår 003 variant fast med vassa kanter och det gör detta stativ till en av våra favoriter. Stativet är designad för användning bredvid mediamöbeln eller lyssningsrummet. Den stilrena fyrkantiga och vassa designen på toppskivan passar utmärkt med dem vinklade och vassa benen. Den upphöjda designen gör dessa stativ unika och funktionella i och med att ljudet hamnar i bättre nivå med öronen.
Vi erbjuder flera träslag: ek, bok och valnöt, så att du enkelt hittar ett alternativ som passar dig och din stil .
Varje stativ är exklusivt handtillverkat i Sverige av massivt trä, där det naturliga trämönstret och finishen gör varje stativ unikt. Ge dina högtalare det lyft dem förtjänar — med stativ som håller både i kvalitet och formspråk, år efter år.
| Artikelnummer | 39737 |
| Serie | JK003 |
| Varumärke | AJKDesign® |
| Designer | John-Kevin Moberg |
| Material | Massiv trä |
| Tillverkad i | Sverige |
| Höjd | 500/750/1000mm |
| Topp platta | 250x200x22mm |
| Tjocklek ben | 28mm |
| Möbeltassar ingår | Ja |
| Skruv ingår | Ja |
AJK AB lämnar 1 års garanti från leveransdatum på alla våra produkter.
Garantin omfattar fel som beror på produktion, konstruktion eller material.
Garantin gäller under förutsättning att möblerna används enligt sitt avsedda ändamål. Inomhusmöbler är avsedda för användning inomhus – vid användning utomhus eller i fuktiga miljöer upphör garantin att gälla.














Recensioner
Det finns inga recensioner än.