Sweden / SEK >
JK005 | Handtag
From 75 kr
Skruv ingår
Handtag i modern stil
JK005 | Handtag är ett modernt framtaget beslag som består av en klassisk L-profil med en större avrundning och rymligt spår för fingrarna. Ett simpelt och stilrent beslag som är lätt att matcha med olika inredningsstilar. Passar utmärkt till skåp, garderober och luckor.
Vi erbjuder flera träslag: ek, bok och valnöt, så att du enkelt hittar ett alternativ som passar dig och din inredning. Välj även den längd som passar dig bäst — beslagen finns tillgängliga i längder 64-492mm mellan hålen. OBS. 64mm består endast av ett hål
Varje beslag är exklusivt handtillverkat i Sverige av massivt trä, där det naturliga trämönstret och finishen gör varje beslag unikt. Ge dina luckor det lyft den förtjänar — med handtag som håller både i kvalitet och formspråk, år efter år.
| Artikelnummer | 39544 |
| Serie | JK005 |
| Varumärke | AJKDesign® |
| Designer | John-Kevin Moberg |
| Material | Massiv trä |
| Tillverkad i | Sverige |
| C/C mått | 64/96/128/160/192/224/256/320/448/492mm |
| Total bredd | 104/136/168/200/232/264/296/360/488/532mm |
| Höjd | 25mm |
| Djup | 30mm |
| Fingerspår | 20x10mm |
| Skruv ingår | Ja |
AJK AB lämnar 1 års garanti från leveransdatum på alla våra produkter.
Garantin omfattar fel som beror på produktion, konstruktion eller material.
Garantin gäller under förutsättning att möblerna används enligt sitt avsedda ändamål. Inomhusmöbler är avsedda för användning inomhus – vid användning utomhus eller i fuktiga miljöer upphör garantin att gälla.














Recensioner
Det finns inga recensioner än.