Sweden / SEK >
JK011 | Underrede
From 1 445 kr
OBS Skåp ingår ej
Underrede i ramformat
JK011 | Underrede är framtagen för att passa till flera olika skåp från IKEA. Denna stomme består av en hel ram med lätt avrundade kanter med inre sammankoppling som ger ett robust och modernt intryck som är lätt att matcha med olika inredningsstilar.
Vi erbjuder flera träslag: ek, bok och valnöt, så att du enkelt hittar ett alternativ som passar din möbel och din inredning.
Varje stomme är exklusivt handtillverkat i Sverige av massivt trä, där det naturliga trämönstret och finishen gör varje ram unik. Ge din möbel det lyft den förtjänar — med en stomme som håller både i kvalitet och formspråk, år efter år.
| Artikelnummer | 39078 |
| Serie | JK011 |
| Varumärke | AJKDesign® |
| Designer | John-Kevin Moberg |
| Material | Massiv trä |
| Tillverkad i | Sverige |
| Höjd | 50mm |
| Tjocklek ram | 20mm |
| Längd | 340/400/590/690/760/1110/1190/1460/1790mm |
| Djup | 340/380mm |
| Skåp ingår | Nej |
AJK AB lämnar 1 års garanti från leveransdatum på alla våra produkter.
Garantin omfattar fel som beror på produktion, konstruktion eller material.
Garantin gäller under förutsättning att möblerna används enligt sitt avsedda ändamål. Inomhusmöbler är avsedda för användning inomhus – vid användning utomhus eller i fuktiga miljöer upphör garantin att gälla.












Recensioner
Det finns inga recensioner än.