Sweden / SEK >
JK006 | Högtalarstativ Golv
From 3 500 kr
Högtalarstativ i modern design
JK006 | Högtalarstativ Golv är en av våra favoriter personliga favoriter. Stativet är designad för användning bredvid mediamöbeln eller lyssningsrummet. Den unika designen som består av rundade hörn och lätt fasade kanter på topp och bottenplattan är sammansatta med en vinklad pelare som är helt avrundad. Den upphöjda designen gör dessa stativ unika och funktionella i och med att ljudet hamnar i bättre nivå med öronen.
Vi erbjuder flera träslag: ek, bok och valnöt, så att du enkelt hittar ett alternativ som passar dig och din stil .
Varje stativ är exklusivt handtillverkat i Sverige av massivt trä, där det naturliga trämönstret och finishen gör varje stativ unikt. Ge dina högtalare det lyft dem förtjänar — med stativ som håller både i kvalitet och formspråk, år efter år.
| Artikelnummer | 35711 |
| Serie | JK006 |
| Varumärke | AJKDesign® |
| Designer | John-Kevin Moberg |
| Material | Massiv trä |
| Tillverkad i | Sverige |
| Höjd | 500/750/1000mm |
| Topp platta | 250x200x22mm |
| Botten platta | 300x250x22mm |
| Gummifötter ingår | Ja |
| Skruv ingår | Ja |
AJK AB lämnar 1 års garanti från leveransdatum på alla våra produkter.
Garantin omfattar fel som beror på produktion, konstruktion eller material.
Garantin gäller under förutsättning att möblerna används enligt sitt avsedda ändamål. Inomhusmöbler är avsedda för användning inomhus – vid användning utomhus eller i fuktiga miljöer upphör garantin att gälla.















Recensioner
Det finns inga recensioner än.